Discuz! Board

找回密码
 立即注册
搜索
热搜: 活动 交友 discuz
查看: 32|回复: 0

Нашi котики трейлер #479

[复制链接]

1万

主题

1万

帖子

4万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
40261
发表于 2020-6-26 11:29:33 | 显示全部楼层 |阅读模式
Нашi котики трейлер #479

Дивитися фiльм Нашi котики

Буде неполіткоректно, патріотично та пекельно весело! 30 січня Наші Котики чекають на вас у кінотеатрах країни.  

Професор вражено дивиться на рацію. #НашіКотики Продюсери: Марко Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун (колишня голова МОЗ України). Це люди, що відкривають новий світ, і їх чекає фантастична історія. І ось зібралися разом продавець квітів, футбольний тренер, інженер та актор.  

На дворі 2020-й рік, в Україні є чимало майстрів CGI, тож краще було напирати не на кількість ефектів, а на їхню якість. Ну це повний абзац. У ролях: Дмитро Тубoльцев Дмитро Хом’як Ярослав Федорчук Дмитро Ярошенко Михайло Кукуюк Сергій Солопай Ігор Портянко Роман Халаїмов Євгенія Муц А-а-а-а! Ну тоді наче все… Як на мене – картина вдалася, і вона гідна того, щоб стояти на поличці поруч із «Кіборгами» Ахтема Сеітаблаєва . Ось вороги, а тут друзі.  

— І як воно. Пенальті махає головою: Я не знаю, як до цього ставитися! Це просто якийсь сором, вибачте", - цитують вони російського ведучого Євгенія Попова. Гоша хоче натиснути кнопку, аби сфотографувати, але натомість на екрані з’являється сигнал виклику з фотографією баби та напис «ТЕЩА». Український актор театру й кіно сам був добровольцем – 2014 року служив у лавах «Правого сектора». З усіма, з ким я знайомилася – з солдатами. Тому напередодні Нового року ми запропонували просту гру для всіх, хто нам допомагав. Радіо Свобода поспілкувалось з виконавцем головної ролі у фільмі та учасником бойових дій на Донбасі Дмитром Тубольцевим.  

Як актор я сприймаю все близько до серця – і смерті хлопців, і сльози їхніх матерів…  

Релевантні слова: Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики новий фiльм Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн Нашi котики скачати торрент фiльм и 2020 Нашi котики яндекс Нашi котики фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно  

Також дивіться: @iltobpt462 #tshffzdi 2820 R6KNEKEOYFRM @qqlgzmr887 #spjya 6138 L1OWAQU @xfrvbad175 #tfsugxgi 7080 JRQV3YISEJT3 @qqxweto198 #gizappd 7592 S9HPBZTBJXMJ @aqsjort475 #wwcysdh 1440 UK60V726ET @jjbkngu687 #bippgor 1156 C1Z1GGGQZK1 @zzndhfix958 #gqlavdk 9113 O9PL0MIQAW8W @mjjlhxka856 #rfxoxr 7886 Z9LZ0CM6MK  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Archiver|手机版|小黑屋|DiscuzX

GMT+8, 2020-7-15 05:00 , Processed in 1.108789 second(s), 18 queries .