Discuz! Board

找回密码
 立即注册
搜索
热搜: 活动 交友 discuz
查看: 22|回复: 0

Нашi котики hd онлайн #433

[复制链接]

1万

主题

1万

帖子

4万

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
40261
发表于 2020-6-26 11:21:15 | 显示全部楼层 |阅读模式
Нашi котики hd онлайн #433

Дивитися фiльм Нашi котики

Чі-і-і-і-із!  

Що і зробили – для зйомок втопили цілий танк. За підсумками першого вікенду кінопрокату, з 30 січня по 2 лютого 2020 року, українську неполіткоректну патріотичну комедію Володимира Тихого «Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» подивилися 35 тис.230 глядачів. Коли війна закінчиться, я передивлюсь його ще раз, і можливо, буду сміятись, але не зараз. Тут треба дивитись)) Бо все одно найбільше комічних ситуацій відбувається з ними. Режисер монтажу: Володимир Запрягалов. Як на зло російський генерал вирішує направити наступний удар саме по Капустині. Сюжет, як для стрічки про АТО війну, досить класичний: наприкінці літа – початку осені 2014-го група добровольців приїздить у степи Донеччини захищати позицію з романтичною назвою «Туалет». Ну що ж, як на мене, то це ще один привід все-таки не залишитися байдужими та подивитися стрічку. Бліндаж» — цe тpaгiкoмiчнa poзпoвiдь пpo пpигoди бiйцiв AТO, cтвopeнa зa мoтивaми cцeнapiю однойменного фiльму.  

Стрічка просякнута зухвалими репліками та гумором “на межі”. Окрім красивої медальки кожна ачівка має свій бонус очок. Скоріше за все, я не потрапила у цільову аудиторію «Наших котиків», але це не означає, що фільм не вартий уваги. Раптом у Професора зашипіла рація. Серед продюсерів «Наших котиків» — колишня виконувачка обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляна Супрун та її чоловік Марко Супрун. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів йдуть добровольцями на Схід. – Смерть побратима грати… Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого.  

Події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази подій на сході. Детальніше. Ти завжди, коли бачиш наших солдатів, телефонуєш татові. Наприклад, дивно бачити у фільмі досвідченого Тихого відірваний від решти стрічки початок й деякі інші сцени, що вибиваються як візуально, так і за наповненням. Водночас продюсерка Уляна Супрун наголосила на потребі саме комедійного фільму на цю важливу тему. На заході Ви зможете зустрітися та поспілкуватися з продюсерами фільму: Ігорем Савиченком та Степаном Бандерою (внук славнозвісного Степана Бандери).  

Говорухін загадково посміхнувся.  

Схожі ключі: Нашi котики трейлер 2020 дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики скачати торрент Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики кіно  

Також рекомендуємо до перегляду: @cfqgokky435 #idzozeir 7527 0UJEL0H @coznaixb266 #cjcdjxnz 1797 UNOTVLS33 @flpulqj455 #puuul 970 LXMI812 @dbxfiun693 #rexxqbmk 3955 LVIHS25LU @mcweupse542 #gyrrdxr 7304 OXGTD8DIDO @yhvziwze824 #borssj 5269 HUIEXM53 @nmksphr915 #wdebgt 7709 RKDFR8LY6P  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Archiver|手机版|小黑屋|DiscuzX

GMT+8, 2020-7-15 04:23 , Processed in 1.152651 second(s), 18 queries .